Miha bodytec

Kurse me ofertat tona

Djeg kalorit

Duke perdorur teknologjine e Bodytec ju digjni me shume kalori ne nje kohe me te shkurter

Rrahjet e Zemres

Eshte shume e rendesishme te ndjekim rrahjet e zemres qe te kemi gjithmon ne kontroll trupin tone

Matja e nxehtesise

Nxehtesia e trupit gjate ushtrimeve ben te digjen me shume kalori dhe ne menyre te kontrolluar

Hidratimi i Trupit

Mbajtja nen kontroll e hidratimit te trupit sjell rezultate me te dukshme ne shendetin tone

Motivimi

 

Trajnimi personal është një pjesë kyçe e trajnimit të EMS pasi çdo sesion monitorohet nga afër nga trajneri. Detyra e tyre është gjetja e një balance mes nivelit të performancës ku pjesëmarrësi po punon dhe objektivat e tyre, duke siguruar nivelet e motivimit të mbeten të larta në të gjithë.

 

Një nga detyrat kryesore të trajnerit është që të sigurohet seanca të rregullta, duke ndihmuar në ndërtimin e shprehive afatgjata dhe ndryshimeve holistike në sjellje, duke i çuar në fund klientët duke ndjekur një mënyrë jetese më aktive.

Rezultatet e disa

klientëve tanë

Të Mirat E Miha Bodytec

 

  • Një seancë 20 minuta është e barabartë me 4 ditë stërvitje në palestër apo ndonjë lloj tjetër trajnimi tradicional 45 minutësh.
  • Redukton në mënyrë të konsiderueshme masën dhjamore dhe përmasat trupore.
  • Zhvillon një trup të tonifikuar dhe të tendosur që çon në reduktimin e celulitit.
  • Muskuj të fortë abdominal
  • Redukton ose eleminon dhimbjen e shpinës dhe rrit qëndrueshmërin e trupit.
  • Forcon muskujt e legenit për rehabilitimin e pas lindjes
  • Përmirëson qëndrueshmërinë e trupit dhe balancimin muskulor